![Συνεχίζεται από το Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Λάρνακας ο καθαρισμός των χόρτων περιμετρικών των εκκλησιών της πόλης ενοψει της Μεγάλης Εβδομάδας](https://larnakaonline.com.cy/wp-content/uploads/2024/04/2-58.gif)
Συνεχίζεται από το Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Λάρνακας ο καθαρισμός των χόρτων περιμετρικών των εκκλησιών της πόλης ενοψει της Μεγάλης Εβδομάδας
Το Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Λάρνακας, πληροφορεί το κοινό ότι κατά την τρέχουσα εβδομάδα 15 μέχρι 19/04/2024, ολοκληρώθηκαν οι εργασίες καθαρισμού χόρτων στις λεωφόρους και στις κεντρικές οδούς του Δήμου. Συγκεκριμένα, καθαρίστηκαν:
- Λεωφόροι Σπύρου Κυπριανού, Γιάννου Κρανιδιώτη, Γρίβα Διγενή, Ευρώπης, Νίκου Χριστοδουλίδη, Λεμεσού, Η.Π.Α
- Οδοί Νικηφόρου Φωκά, Ζήνωνος Κιτιέως, Αγίου Λαζάρου, Καλογραιών, Δήμητρας
Κατά την περίοδο 22 μέχρι 26/04/2024 θα συνεχιστούν οι εργασίες καθαρισμού χόρτων στις οδούς Κίμωνος, Χρυσοπολίτισσας, Νικοδήμου Μυλωνά, συνοικισμούς και περιμετρικά των εκκλησιών ενόψει των εορτασμών της Μεγάλης Εβδομάδας.
Διαβαστε επισης