Home ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΕΚ Όλο το μενού μέχρι και την 15η αγωνιστική (ώρες και μέρες)
Όλο το μενού μέχρι και την 15η αγωνιστική (ώρες και μέρες)

Όλο το μενού μέχρι και την 15η αγωνιστική (ώρες και μέρες)



Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 5η  μέχρι τη 15η αγωνιστική.

5η  αγωνιστική
Παρασκευή,  01.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού
20:00 Απόλλων – ΑΕΚ Λάρνακας
Σάββατο, 02.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ‘Αρης Λεμεσού
19:00 Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή,  03.10.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσία
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

6η αγωνιστική
Σάββατο 16.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 17.10.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Δευτέρα, 18.10.2021
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Άρης Λεμεσού
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας


7η αγωνιστική
Παρασκευή, 22.10.2021
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο, 23.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού
19:00 Απόλλων Λεμεσού – Πάφος  FC
Κυριακή, 24.10.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα, 25.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας

8η αγωνιστική
Παρασκευή, 29.10.2021
19:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Σάββατο, 30.10.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
Κυριακή, 31.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Εθνικός Άχνας
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Δευτέρα, 01.11.2021
19:00 Πάφος  – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

9η αγωνιστική
Παρασκευή, 05.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Σάββατο, 06.11.2021
17:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Άρης  Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Κυριακή, 07.11.2021
17:00  Ανόρθωση Αμμοχώστου Πάφος -F.C
19:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Λευκωσίας

10η αγωνιστική
Σάββατο, 20.11.2021      
18:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 21.11.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Άρης Λεμεσού
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα,  22.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

11η αγωνιστική
Παρασκευή, 26.11.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο, 27.11.2021
17:00 Άρης Λεμεσού – Πάφος FC
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή, 28.11.2021
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Δευτέρα, 29.11.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

12η αγωνιστική
Παρασκευή,   03.12.2021             
19:00 Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο,  04.12.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Κυριακή, 05.12.2021
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Πάφος FC
19:00 AEΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα, 06.12.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού

13η αγωνιστική
Παρασκευή, 10.12.2021
19:00 Πάφος FC – AEΛ Λεμεσού
Σάββατο, 11.12.2021
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 12.12.2021
17:00 Απόλλων Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα,  13.12.2021
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19: Ανόρθωση Αμμοχώστου – Δόξα Κατωκοπιάς

14η αγωνιστική
Παρασκευή, 17.12.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Σάββατο, 18.12.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Κυριακή, 19.12.2021
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα  20.12.2021
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC

15η αγωνιστική
Κυριακή, 02.01.2022
16:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα, 03.01.2022                                                                  
17:00 Πάφος FC – Oμόνοια Λευκωσίας
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Τρίτη, 04.01.2022
17:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Άρης Λεμεσού




Send this to a friend