![“Η Γυναίκα κατά τούς αιώνες’”, η Δημοτική Βιβλιοθήκη και η Λέσχη Βιβλιοφιλίας του Δήμου Λιβαδιών](https://larnakaonline.com.cy/wp-content/uploads/2023/03/335445250_595943535500105_2087954879286767971_n.jpg)
“Η Γυναίκα κατά τούς αιώνες’”, η Δημοτική Βιβλιοθήκη και η Λέσχη Βιβλιοφιλίας του Δήμου Λιβαδιών
Η Δημοτική Βιβλιοθήκη και η Λέσχη Βιβλιοφιλίας του Δήμου Λιβαδιών, πραγματοποίησαν την καθιερωμένη μηνιαία συνάντηση τους, στο Μουσείο Μνήμης Καλαμουργικής με θέμα : ‘’Η Γυναίκα κατά τούς αιώνες’’.
Στην συνάντηση όπου έγιναν ενδιαφέρουσες παρουσιάσεις και δημιουργική συζήτηση, παρευρέθηκαν η Φλώρα Τιμοθέου Αντιπρόεδρος της Παγκύπριας Οργάνωσης Προώθησης Γραμματισμού και η Αντρη Παπακυριακού Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Λευκωσίας και Σύμβουλος της Οργάνωσης.
Διαβαστε επισης